O firmie
 

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

Nasza filozofia polega na dostarczaniu wymiernych korzyści naszym Partnerom. Długoterminowa współpraca z nami to gwarancja udanych zakupów, bezpieczeństwa oraz partnerskich relacji.

Satysfakcja. Klienci instytucjonalni obsługiwani są przez doświadczonych konsultantów handlowych droga elektroniczną, telefonicznie, indywidualnie w salonie sprzedaży oraz na miejscu u Klienta wfirmie. Kanały komunikacji dopasowujemy do preferencji Klienta.

Klienci wkrótce będą mogli korzystać z dedykowanego systemu e-commerce PowerB2B, który pozwala na samodzielny wybór sprzętu, planowanie zakupów oraz monitorowanie historii zamówień.

Opieka posprzedażowa. Bardzo dużą uwagę przykładamy do opieki posprzedażowej. Klienci biznesowi mają do dyspozycji profesjonalny Help Desk, gdzie mogą zgłaszać problemy serwisowe i uzyskać pomoc pierwszego poziomu. Ponadto świadczymy usługi wdrożeniowe systemów i oprogramowania. Zapewniamy tym samym pełne wsparcie oraz wykorzystanie potencjału technologii IT.

Bezpieczeństwo zakupów. Dla naszych Klientów na życzenie organizujemy prezentacje i testy sprzętu przed sprzedażą w naszym salonie ekspozycyjnym lub w siedzibie Klienta. Dzięki temu unikamy ryzyka, że zakupiony sprzęt nie będzie w pełni spełniał swojego zadania.

Partnerstwo. Współpraca z nami pozwala naszym Klientom koncentrować się na prowadzonej działalności. Power Computer zapewnia kompleksową obsługę oraz daleko wykracza poza standardową dostawę sprzętu. Stali Klienci mają możliwość wypożyczania sprzętu do realizacji krótkotrwałych projektów. Pomagamy również w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych dostarczając sprzęt zastępczy na czas naprawy. Minimalizujemy tym samym koszty operacyjne i zapewniamy efektywne funkcjonowanie firmy.PROFIL FIRMY

Power Computer jest uznanym na rynku dostawcą sprzętu i rozwiązań IT. Od 11 lat zapewniamy najwyższy poziom obsługi dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Obsługujemy ponad 400 podmiotów, zarówno małe rodzinne przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, jak również międzynarodowe korporacje. Nasi Klienci mają dostęp do szerokiej oferty towarów w atrakcyjnych cenach oraz korzystają z wiedzy naszych specjalistów. Bliska współpraca z krajowymi i zagranicznymi dystrybutorami, pozwala nam dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

OFERTA

Dostarczamy pełną gamę markowych produktów w następujących kategoriach:

 • komputery PC oraz podzespoły
 • serwery
 • notebooki
 • oprogramowanie
 • sprzęt sieciowy
 • elektronika użytkowa
 • akcesoria
 • GSM
 • PDA
 • materiały eksploatacyjne
 • dostęp do internetu GTS Energis Multimo, Plus GSM

KLUCZOWE KOMPETENCJE

Power Computer jest stabilną firmą, dbającą o zrównoważony rozwój. Kładziemy duży nacisk na systematyczne podnoszenie naszych kluczowych kompetencji. To one stanowią o naszej sile, wiarygodności i zapewniają przewagę konkurencyjną.

Profesjonalna obsługa. Stale podnosimy kompetencje naszych specjalistów. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i zdobywamy autoryzacje renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania, między innymi: Fujitsu Siemens Computers, Microsoft, OKI, Toshiba, LG, AMP.HP, Intel, Acer,D-link,APC,Aristo,Asus, IBM, CA, Seagate, IBM, Lenovo.

Indywidualne podejście do Klienta. Nauczyliśmy się rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu możemy dopasować ofertę do potrzeb Klienta oraz zapewnić realny zwrot z inwestycji w infrastrukturę teleinformatyczną.

Elastyczność. Szanujemy czas naszych Klientów dlatego priorytetem dla nas jest terminowość oraz szybkość realizacji zamówień.

LUDZIE

Starannie dobieramy naszych pracowników i kładziemy duży nacisk na systematyczne podnoszenie ich kwalifikacji. Stwarzamy naszemu zespołowi bardzo dobre warunki zatrudnienia, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kadrę zarządzającą stanowią Marek Gołosiński i Paweł Gorczyca, którzy jako właściciele osobiście zaangażowani są w realizację projektów dla Klientów firmy. Pracownicy działu handlowego to doświadczeni doradcy, natomiast rozbudowany zespół wsparcia technicznego to wysokiej klasy inżynierowie.

Pracujemy stosując zaawansowane metodyki zarządzania projektami oparte o wiedzę z zakresu Prince2, PMI i IPMA. Funkcjonowanie działu wsparcia technicznego regulują procedury ITIL.

Na portalu Facebook oraz Google+ publikujemy ciekawe informacje z zakresu tematyki serwerowej i dzielimy się naszym długoletnim doświadczeniem. Doradzamy w doborze sprzętu i oprogramowania. Jeśli jesteś fascynatem nowych technologii lub interesuje Cię tematyka serwerowa - dołącz do nas już teraz!

 
Klauzula Informacyjna RODO Copyright © 1997-2019 by PowerComputer